Promocje Pepco

Firma, która na polskim rynku skradła serca wielu konsumentów. Pepco to sieć europejska pełna dyskontów odzieżowo-przemysłowych.

 

Historia sklepu Pepco

 

Sieć sklepów Pepco powstała pod koniec 1999 roku w Polsce. Przez pierwsze lata swojej działalności firma funkcjonowała pod nazwą  L-stretcher. Przez zmiany kapitałowe w ramach holdingu, w 2004 roku firmę przejęła firma Pepkor wraz z siedzibą w Południowej- Afryce. Wówczas zmieniono logo oraz nazwę firmy na Pepco. Do 2012 roku Pepco otworzyło w Polsce łącznie 200 sklepów. Z czasem firma weszła na rynek w Czechach, Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech. W 2018 roku sieć sklepów liczyła około 1390 sklepów w 9 krajach Europy. 

 

Asortyment w Pepco

 

W Pepco znajdziecie Państwo produkty dla dzieci, dorosłych oraz zwierząt. Dla naszych czworonożnych przyjaciół Pepco zafundowało różnego rodzaju zabawki, smycze oraz miski do jedzenia. Produkty dla dzieci dzielą się na trzy kategorie rozmiarowe, 74-98 cm, 104-134 cm i 134-164 cm. Dla dorosłych dostępna jest moda żeńska, jak i męska, a zatem w sklepie Pepco każdy znajdzie coś dla siebie. Warto wspomnieć, że można kupić również produkty do domu, np. ręczniki, świece czy pościel dla dziecka. W Pepco w danym czasie pojawiają się produkty przypisane do sezonu. Pojawia się choćby asortyment na Wielkanoc czy Święta Bożego Narodzenia. W ten czas w Pepco witają koce z reniferami lub kolorowe zajączki.

 

Sieć sklepów Pepco

 

Od wielu lat firma rozwija się dynamicznie w Polsce, jak i w Europie. Na naszym kontynencie znajduje się ponad 1900 sklepów Pepco. Firma planuje na terenie naszego kraju otworzyć łącznie 600 sklepów, zamierza również podjąć decyzję o inwestycjach w państwach na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. 

 

Wszystko o nowościach, czyli gazetka Pepco

 

Pepco oferuje swoim klientom różnorodne produkty z każdej kategorii. Jako firma, która ma na uwadze zadowolenie klientów i ich potrzeby, skupia się na tym, by wszelkie nowości i promocje przedstawić klientom w prosty sposób, dostępny dla wszystkich. W ten sposób Pepco stworzyło gazetki, w których klienci znajdą wszelkie informacje na temat aktualnej oferty sklepu.