Promocje Carrefour

Carrefour to znana francuska sieć hipermarketów, która posiada swoje sklepy na całym świecie. Oprócz hipermarketów firma oferuje także mniejsze sklepy funkcjonujące pod nazwą Carrefour Express oraz Carrefour Market.

 

Carrefour – sieć nastawiona na klienta

 

Sieć sklepów Carrefour posiada w swojej ofercie produkty spożywcze, akcesoria domowe i chemię gospodarczą a także ubrania i kosmetyki. W niektórych salonach zakupić można także zabawki, multimedia oraz drobne AGD. Marka Carrefour od lat dba o dobrą komunikację z klientem i słynie z doskonałym obsługi. 

Marka Carrefour oferuje także wygodne zakupy przez internet w sklepie online. Zamówienia można składać siedem dni w tygodniu, a płatności można dokonać przelewem, kartą płatniczą lub gotówką podczas odbierania zamówienia. W sklepie internetowym odnajdziemy także mnóstwo specjalnych rabatów i promocji, niedostępnych stacjonarnie. 

 

Carrefour – produkty marki własnej

 

Sieć sklepów Carrefour słynie z szerokiej gamy produktów marki własne, którą cechuje doskonała jakość i bardzo niskie ceny. Wśród bogatej oferty możemy znaleźć nie tylko artykuły spożywcze i przemysłowe, ale także tekstylia i zabawki. 

W sklepach Carrefour znajdziemy także produkty marki własnej z serii BIO pochodzące z ekologicznych upraw i dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. To świetna propozycja dla osób, które dbają o jakość swojej diety i nie chcą przepłacać. Pośród produktów znajdują się także te dostosowane do diety bezglutenowej. 

 

Carrefour – rabaty i korzyści

 

Sieci sklepów Carrefour oferują swoim klientom mnóstwo promocji, rabatów oraz specjalnych korzyści. Regularnie możemy przeglądać gazetki promocyjne oraz programy lojalnościowe sklepu. Klientom dostępna jest mobilna aplikacja “Mój Carrefour”, która znacznie ułatwia codzienne zakupy.

Marka Carrefour wspiera seniorów i rodziny wielodzietne. Wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymują w sklepie 10% rabatu na codzienne zakupy. Także osoby posiadające Kartę Seniora mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i promocje.