Promocje Auchan

Grupa handlowa Auchan prowadzi szeroką działalność w kilkunastu krajach na świecie. Pod szyldem marki działa ponad tysiąc hipermarketów, w których odnaleźć można szeroki asortyment różnego rodzaju produktów.

 

Auchan – charakterystyka marki

 

Marka Auchan ma swoje początki we Francji w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Od tamtej pory systematycznie się  rozwijała, a obecnie posiada swoje hipermarkety w piętnastu krajach, między innymi: Francji, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Ukrainie, Chinach, Rosji, a także na Tajwanie, Węgrzech i w Luksemburgu. Właścicielami grupy Auchan jest rodzina Mulliez a na podstawie Akcjonariatu Pracowniczego także pracownicy firmy. 

 

Auchan – co wyróżnia sklepy tej marki?

 

Sklepy marki Auchan charakteryzują się bardzo szerokim asortymentem oraz przystępnymi cenami. W hipermarketach Auchan poza  możemy odnaleźć tam nie tylko produkty spożywcze i chemię gospodarczą, ale także ubrania, meble, sprzęt RTV i AGD, wyposażenie domu oraz produkty drogeryjne. 

Jednym z głównych celów marki Auchan jest dostosowanie sklepów do potrzeb klienta. Wyznacznikiem tego jest nie tylko nieustająco poszerzający się asortyment, ale także transparentne i wygodne hipermarkety. W wielu sklepach Auchan odnaleźć można towar pogrupowany według cen, co jest dużym ułatwieniem dla kupujących.

 

Auchan – atrakcyjne promocje

 

Hipermarkety Auchan słyną z bardzo konkurencyjnych cen, które podkreślane są jeszcze wieloma promocjami i rabatami. W gazetkach promocyjnych możemy znaleźć wiele atrakcyjnych ofert. W niezwykle niskich cenach możemy znaleźć wiele rodzajów produktów z bardzo szerokiego asortymentu – w tym także tych sygnowanych własną marką. 

Sklepy Auchan zapewniają swoim klientom możliwość zakupów online w sklepie internetowym. Ta wygodna i szybka metoda pozwala nam zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, korzystając przy okazji z niezwykle atrakcyjnych promocji. Dzięki ciągłemu rozwojowi marki coraz więcej osób ma dostęp do szerokiego asortymentu sklepu w bardzo konkurencyjnych cenach.