Promocje Biedronka

Biedronka jest sieciówką, która posiada największą ilość sklepów w Polsce. Marka należy do Jerónimo Martins Polska SA, której właścicielem jest portugalskie konsorcjum.

 

Biedronka- codziennie niskie ceny!

 

Hasłem przewodnim sklepu są codziennie niskie ceny, które właśnie mają przyciągnąć potencjalnych klientów do zakupów w sieci Biedronka. Dwa razy w tygodniu sieć sklepów wypuszcza gazetki promocyjne- w poniedziałki i czwartki, w których oferują niższe ceny za stale dostępne produkty. W treści gazetki możemy spotkać produkty ułożone w porządku, w którym faktycznie znajdują się w sklepie. Na pierwszych stronach znajdziemy warzywa, owoce, pieczywo oraz mięso a na ostatnich stronach alkohol-piwo, przekąski oraz chemie domową i kosmetyki.

 

Okazje tygodnia

 

Biedronka w swojej ofercie posiada również oddzielną gazetkę, w której przedstawia przedmioty codziennego użytku, które konsumenci mogą zakupić w okazyjnych cenach. Często na sklepowych półkach możemy zobaczyć wyposażenie do domu, przyrządy kuchenne, ubrania czy dekorację. Dodatkowo marka ułatwia swoim klientom dostęp do sezonowych przedmiotów. Latem w asortymencie znajdziemy buty do pływania, koła, maski podwodne, natomiast zimą rękawiczki, skrobaczki do samochodów czy płyn zimowy do spryskiwaczy.

 

Karta moja biedronka

 

Sklep posiada kartę- moja Biedronka, która umożliwia klientom zakup produktów w promocyjnych cenach. Na sklepowych półkach i w gazetkach widnieje informacja, w której tylko posiadacze karty mogą uzyskać rabat na niektóre produkty. Karta w wielu przypadkach daje możliwość uzyskania zniżki nawet do 50%, a w niektórych przypadkach nawet więcej.

 

Słodziaki/Świeżaki- promocja lojalnościowa z udziałem maskotek

 

Ogólnopolska kampania lojalnościowa dla klientów sieci sklepów Biedronka, której bohaterami są pluszowe misie. Celem kampanii jest uświadomienie konsumentów w kwestii zdrowego żywienia. Akcja uruchamiana jest sezonowo we wszystkich sklepach – w całej Polsce.

 

Biedronka – produkty własne

 

Sieciówka w swoim asortymencie posiada własne wyroby z różnych kategorii. Mięsne marki takie jak „Kraina Wędlin” czy „Swojska Chata” oferują produkty z wysoką zawartością mięsa w granicach 90%. Sosy Madero można spotkać w różnych wariantach smakowych, a produkty mleczne –„Mleczna Dolina” w niczym nie odbiegają od popularnych polskich marek- za wyjątkiem ceny.