Promocje Dino

Sklepy Dino znajdują się głównie w małych miasteczkach w zachodniej części polski oraz na obrzeżach dużych miast. Kojarzą się głównie z polskimi produktami i korzystnymi cenami. Dziś to jedna z najszybciej rozwijających się marek w Polsce, która nadal utrzymuje wysoki poziom ekspansji. Dino Polska S.A. znajduje się w grupie dwudziestu największych spółek polskich – indeks WIG 20 na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Historia ekspansji sklepów Dino

 

Dino to sklep, który powstał całkowicie na bazie polskiego kapitału. Pierwsze markety powstały w województwie wielkopolskim w 1999 r. Obecnie sklepy znajdują się głównie w zachodniej części Polski, w województwach: dolnośląskim, opolskim, lubuskim, śląskim, zachodniopomorskim, łódzkim, a w ostatnich latach także w małopolskim, świętokrzyskim i mazowieckim. To już ponad 1257 supermarketów i 21,6 tys. pracowników. Charakterystyczny jest fakt, że sklepy otwierają się blisko miejsc zamieszkania klientów.

 

Oferta produktowa

 

W 2020 r. asortyment liczy około 5000 pozycji. W każdym sklepie znajduje się stoisko mięsne z produktami dostarczanymi z Zakładów Mięsnych Agro-Rydzyn, stoisko ze świeżymi warzywami i owocami, piekarnia oraz lodówki z nabiałem (wyprodukowanym głównie w polskich mleczarniach, jajami z wolnego wybiegu). W sklepach dostępny jest także tytoń i wyroby alkoholowe. 

 

Grupa Dino

 

W 2019 r. spółka Dino Oil otrzymała zezwolenie na obrót paliwami z Urzędu Regulacji i Energetyki. Być może w przyszłości zostaną otwarte stacje benzynowe pod tą marką. W 2011 r. założono także Fundację Dino Najbliżej Ciebie, która pomaga osobom chorym i dzieciom. 

 

Codziennie świeże produkty

 

Polityką marki jest gwarancja jakości. Towar codziennie poddawany jest kontroli. Dystrybucja produktów odbywa się do wszystkich punktów wprost z magazynów w Krotoszynie, Jastrowiu, Reszotarach i Piotrkowie Trybunalskim, dzięki czemu towary są świeże. Bułki, chleby i bagietki są wypiekane na miejscu w supermarkecie, dzięki czemu klienci mogą zakupić je jeszcze ciepłe.