Promocje Kaufland

Kaufland to sieć sklepów należących do niemieckiej grupy Schwarz. Funkcjonuje w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. W Polsce, spółka obecna jest od 2001 roku. W ofercie firmy znajdują się artykuły spożywczo-przemysłowe, w tymże owe firm własnych. Konsumenci sklepu mogą liczyć na szereg ułatwień, jak choćby darmową aplikację mobilną, odebranie oraz nadanie przesyłki w Kaufland lub możliwość nabycia karty podarunkowej. Nowa gazetka Kaufland okazuje się w każdą środę.

 

Historia

 

Historia tejże spółki rozpoczęła się w styczniu 1968 roku. To wówczas w niemieckim mieście Backnang to przedsiębiorstwo uruchomiło własny pierwszy sklep. Obecnie Kaufland w ośmiu europejskich krajach prowadzi 1300 marketów oraz zatrudnia blisko 132 000 ludzi. Wszędzie jest znakiem doskonałej klasy, dużego wyboru artykułów, dobrych cen i prostych oraz wygodnych zakupów.

 

Oszczędności dzięki gazetce Kaufland

 

Każda gazetka Kaufland promuje całe grupy artykułów dla dzieci, takich jak kalosze, spodnie, skarpety oraz podkolanówki, jeansy, legginsy, koszulki, śpioszki lub kurtki. Należałoby zapoznawać się z gazetką Kaufland, aby zawsze wiedzieć, co właśnie dotrze na półki w markecie. Kto lubi promocje, tenże także nie będzie rozczarowany, bowiem z ulotki Kaufland dowie się, co obecnie można zakupić w jeszcze mniejszej cenie. Oszczędności mogą być duże. Po gazetkę Kaufland zupełnie nie należy fatygować się do marketu – jest zawsze dostępna w Internecie.

 

Odmienne kampanie reklamowe oraz środki komunikacji

 

Kaufland ma własną stronę internetową, za pomocą której łączy się z własnymi Klientami. Klient ma szansę zapisania się do Newslettera, dzięki któremu dostawać będzie informacje o nowościach, promocjach i propozycjach specjalnych. Na stronie internetowej umieszczane są konkursy, porady, przepisy kulinarne, informacje o zdrowie oraz urodzie. Gazetki promocyjne sieci Kaufland są modyfikowane oraz prezentowane na stronie internetowej.

 

Kaufland – promocje, jakich wiele

 

Kaufland dba o to, aby jego konsumenci mogli być zawsze na bieżąco z najdoskonalszymi okazjami cenowymi, wydając w tymże celu gazetkę promocyjną. Jest ona rozpowszechniana z zasady raz w tygodniu, natomiast łowcy okazji mogą odnaleźć w niej mnóstwo interesujących artykułów w niższych cenach. Dobre rabaty w Kauflandzie obowiązują np. w piątki, od czwartku do środy bądź w soboty. Kilkustronicowe gazetki obejmują bogaty asortyment. Przeważają w nich przede wszystkim artykuły spożywcze, lecz także również higieniczne lub przemysłowe.