Promocje Makro

Makro to sieć samoobsługowych hurtowni z artykułami spożywczymi oraz przemysłowymi. Firma jest częścią globalnego koncernu Metro Group, funkcjonującego w 25 krajach na całym globie. Makro Polska jest na rynku od 25 lat, natomiast propozycja sieci jest wyznaczona do inwestorów oraz ludzi interesu. Gazetka Makro okazuje się co dwa tygodnie, we wtorki. Usługi spółki, wyznaczone przede wszystkim do inwestorów, obejmują zarówno wszechstronne wyposażenie, jak innowacyjne rozwiązania biznesowe.

 

Asortyment Makro

 

Makro proponuje artykuły najdoskonalszej klasy i rozwiązania dla spółek po możliwe najmniejszych cenach. W halach Makro odnajdziemy wyczerpującą oraz bogatą propozycję produktów konsumpcyjnych oraz produkcyjnych. Asortyment Makro to przeszło 40 tys. artykułów, jakie pozwolą zupełnie spełnić własne codzienne potrzeby biznesowe, wygospodarować czas oraz pieniądze. Dzięki bezpośredniej współpracy z wytwórcami, skutecznej organizacji i małym marżom sklepy utrzymują ceny proponowanych artykułów na bardzo niskim poziomie.

 

Program bonusowy

 

Reguły są łatwe, natomiast udział w programie będzie znaczyć dla Ciebie wielkie oszczędności! Nagrodą są rabaty, natomiast ich wielkość zależy od wartości zakupów zrobionych w ostatnim miesiącu oraz może sięgnąć chociażby 5%! Co kupić, aby dostać rabat? Na wielkość upustu mają wpływ prawie wszelkie artykuły zakupione poprzez Ciebie w konkretnym miesiącu w Makro i zakupy w systemie Delivery (transport artykułów wprost do Konsumenta). Jeszcze teraz zapisz się do programu oraz co miesiąc zmniejszaj własne koszty. Dokładne informacje otrzymasz u własnego Konsultanta bądź w najbliższej hali Makro.

 

Zainwestuj własny czas!

 

Gdy mowa o oszczędzaniu to najistotniejsze jest właściwe podejście. Teraz możesz zaoszczędzić jedynie parę złotych, lecz ziarnko do ziarnka… Dzięki gazetkom Makro oszczędzanie to najdoskonalszy sposób na inwestowanie własnych kapitałów. Żeby zaoszczędzić, należy stać się wnikliwym kontrahentem oraz trochę poszukać, nim wybierzesz się na zakupy do sklepów Makro. Zajmie to chwilę, lecz dzięki tym gazetkom możesz wygospodarować wiele pieniędzy!