Promocje Mila

Mila to polska sieć sklepów spożywczych, będąca na rynku od przeszło 20 lat. Firma kiedyś stanowiła część Grupy POLOmarket, teraz wchodzi w skład Eurocash. Mila to średniej wielkości sklepy w korzystnych lokalizacjach. Gazetka promocyjna sieci okazuje się w każdy czwartek. Klienci firmy mogą także dołączyć do programu lojalnościowego Mila.

 

Sklep Mila

 

Mila to nowoczesna sieć sklepów, dynamicznie rozwijająca się oraz zdobywająca polski rynek własnymi artykułami. Pojawiła się na starcie 2015 roku oraz należy do firmy market-Detal, jaka do tejże chwili tworzyła Grupę Polomarket. Spółka ma duże ambicje oraz plany, w przeciągu każdego roku ma zostać uruchomionych 30 sklepów w całej Polsce! Mila pragnie zachęcić konsumentów do zakupów stoiskami ze świeżymi artykułami, otrzymywanymi od najlepszych partnerów i niezwykle niskimi cenami, konkurującymi z największymi sieciami, funkcjonującymi w Polsce.

 

Propozycja Mila

 

Propozycja Mila dobrze realizuje znane wszystkim hasło firmy „Zakupy aż miło”. Asortyment sklepu jest ponieważ zazwyczaj przystosowany do potrzeb oraz wymagań lokalnych konsumentów. Artykuły go tworzące to zawsze produkty doskonałej klasy w cenach na każdą kieszeń, czego najdoskonalszym przykładem jest nowa gazetka Mila. Każdy konsument odwiedzający sklep firmy może każdego dnia liczyć na świeże owoce oraz warzywa, doskonałej klasy mięso oraz wędliny, dobre sery, chrupiące pieczywo oraz aromatyczne bułeczki lub rozpływające się w ustach słodycze.

 

Historia Mila w Polsce

 

Sieć sklepów Mila w Polsce została „uruchomiona” w 2015 roku – firma powstała po zmianie szyldów przeszło 170 sklepów Polomarket. W samym 2016 roku sieć uruchomiła 20 różnych sklepów. Teraz na obszarze Polski znajduje się przeszło 190 sklepów oraz zatrudnionych jest prawie 6 tysięcy ludzi. Siedziba podstawowa firmy znajduje się w Inowrocławiu. Godziny otwarcia sklepów mila to zwykle okres od 06:30 to 21:30 od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe od 10:00 do 19:30.

 

Wydawana poprzez Mila gazetka

 

Najdoskonalszym źródłem danych o tymże, jakie pojawiły się w Mila promocje jest gazeta. Okazuje się ona co tydzień oraz przedstawia przede wszystkim różnego typu rabaty oraz zniżki. Wydawana poprzez Mila gazetka promocyjna jest dostępna w sklepie, natomiast z jej treścią możesz się zaznajomić również w sieci. Opublikowana poprzez sieć sklepów Mila gazetka jest dostępna na stronie sklepu, bądź w aplikacji mobilnej. Dzięki niej będziesz stale na bieżąco z promocjami sieci Mila, natomiast to uprości Ci zaplanowanie zakupów. Ogłoszona poprzez Mila gazetka to najdoskonalszy sposób na zaznajomienie się z najnowocześniejszym asortymentem sklepu.