Promocje Netto

Poszukując marketu, jaki gwarantuje duży asortyment w niskich cenach, należałoby odwiedzić Netto. Jest to duńska sieć, mająca we własnej ofercie bardzo duży asortyment artykułów spożywczych, natomiast również papierniczych oraz dekoracyjnych. Można zaznajomić się z nimi w wydawanej poprzez market ulotce. Gazetka Netto przedstawia najlepsze promocje, rabaty oraz artykuły okolicznościowe, dzięki czemu zakupy są łatwe oraz przyjemne. Netto to firma, jaka zapewnia doskonałą jakość oraz systematyczne promocje poprzez cały rok.

 

Sklepy Netto

 

Netto opiera własną filozofię na czterech filarach: z czego na pierwszym miejscu są Konsumenci. W stosunku do Konsumentów sieć ma jasną strategię: Klient ma zawsze rację oraz prawo do reklamacji, artykuły mają najlepszą jakość za umiarkowaną cenę, natomiast doświadczenie zakupowe Konsumentów jest istotnym składnikiem w doborze proponowanego asortymentu. Działalność spółki jest wytyczona na Konsumenta. Ludzie to następny filar: winni być oni doskonale przygotowani, zintegrowani, odpowiedzialni oraz mający swobodę działania.

 

Netto w Polsce

 

Spółka Netto została założona w Danii – pierwszy sklep sieci uruchomiono w Kopenhadze w 1981 roku. W tejże chwili sieć obecna jest również – poza rodzimą Danią – w Szwecji oraz w Niemczech, natomiast na obszarze Polski Netto ma 357 sklepów. Pierwszy punkt sieci Netto w Polsce został utworzony jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku – w 1995 roku ruszył sklep w Szczecinie. Od tamtej chwili Netto nieustannie rozbudowuje sieć placówek.

 

Netto gazetka

 

Sklep Netto charakteryzuje duży asortyment doskonałej klasy artykułów w rozmaitych grupach. Odnajdziesz tam świeże owoce oraz warzywa, pieczywo, nabiał, mięso oraz wędliny, natomiast również kosmetyki, chemię lub karmę dla zwierząt. To natomiast nie wszystko! Netto gazetka na bieżąco okazuje nowości, jakie pojawiają się w sklepie! To ubrania, akcesoria, zabawki, dodatki do domu, naczynia, natomiast chociażby elektronika! Wszystko niewątpliwie w korzystnych cenach!

 

Netto – więcej aniżeli sklep

 

Spółka własnym konsumentom proponuje nie jedynie dobre rabaty oraz duży asortyment artykułów, lecz również organizuje interesujące akcje specjalne i niezliczone konkursy z pieniężnymi oraz rzeczowymi nagrodami. Dowiedzieć się o nich można z ulotek Netto i ze strony internetowej spółki. Netto pomaga także fundacjom, takim jak: WOŚP lub „Kolorowy Świat”. Angażuje się także w kampanie sportowe wspomagając sportowców zawodowych i amatorów. Również, prócz zrobienia zakupów, w sklepach Netto można wywołać zdjęcia, wydrukować fotoksiążki lub fotokalendarze.