Promocje Media Expert

Lider na rynku w Polsce, choć ma dopiero przysłowiowe osiemnaście wiosen. Jeden z najpopularniejszych sklepów, jeśli chodzi o sprzęt RTV i AGD. Media Expert bardzo szybko zawładnął światem elektroniki i znalazł swoje miejsce w handlu.

 

Pierwsze kroki Media Expert – historia firmy

 

Media Expert jest znaną i docenianą marką na polskim rynku – tym bardziej warto wspomnieć, że firma istnieje dopiero niecałe dwie dekady. Ta polska sieć marketów swoimi początkami sięga do 2002 roku, kiedy w jednym z wielkopolskich miast powstał pomysł na sieć marketingową. Pierwszy sklep ze sprzętem elektronicznym otworzono w Złotowie. Firma jednak bardzo szybko osiągnęła sukces i z miesiąca na miesiąc powstawały kolejne markety. Pod koniec 2018 roku na terenie Polski funkcjonowało prawie pół tysiąca sklepów sieci Media Expert.

 

Od wyboru do koloru – asortyment sklepu

 

Sieć Media Expert nie bez powodu nosi tytuł lidera marketów z wyposażeniem elektronicznym na polskim rynku – firma przykłada dużą wagę do potrzeb klientów. W asortymencie sklepów znajdują się różnorodne produkty, sklasyfikowane w kilku dziedzinach. Telefony, smartwatche, tablety czy laptopy – tego z pewnością nie brakuje w ofercie firmy. Dodatkowo, klient ma możliwość wyposażyć się w różnego rodzaju dodatki do telefonu – słuchawki, ładowarki czy kable do ładowarek, a także uzupełnić akcesoria do komputera i zakupić torby na laptopy czy twarde dyski.

Gadżety, które wbrew pozorom są niezbędne dla elektronicznego freaka, również są dostępne w ofercie – różnego rodzaju myszki komputerowe, klawiatury, słuchawki gamingowe czy xBoxy… W wyborze ogranicza nas tylko zapotrzebowanie. 

W Media Expert można znaleźć naprawdę wiele przydatnych urządzeń. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej sklepu.

 

Reklama Media Expert

 

Z racji tego, że sieć sklepów Media Expert nieustannie poszerza swój asortyment oraz dba o to, by klient czuł się w sklepie jak ryba w wodzie – urządzeń i sprzętów dostępnych w ofercie marketów jest ogrom. Nie lada wyzwaniem jest nieustanne śledzenie informacji o nowościach i wyprzedażach. Media Expert wychodzi naprzeciw tym problemom – firma stawia przede wszystkim na reklamę. Informacje o przecenach lub innych promocjach klienci usłyszą w radiu czy telewizji. Twarzą Media Expert została nawet słynna polska piosenkarka – Ewelina Lisowska, co z pewnością przyciąga klientów do zakupów. Ponadto, wszelkie nowości i oferty promocyjne są umieszczane w gazetkach Media Expert.